Dragi prijatelji, napustio nas je naš Branko…

Tužna i teška srca, pred sam početak 32. PUFa javljamo svim kazališnim prijateljima i suradnicima, da
nas je u 79. godini života napustio naš umjetnički ravnatelj i selektor Branko Sušac.
Tijekom 32 godine rada i života za PUF i Kazalište dr. Inat, Branko Sušac je u Pulu doveo više od 380
predstava, performansa, sa svih pet kontinenata te organizirao brojne umjetničke susrete, radionice,
razgovore i međunarodne suradnje, potvrđujući tako svoju ulogu kao nositelja kazališne scene i
ravnatelja jednog od najznačajnijih festivala suvremenog i alternativnog kazališta u Hrvatskoj i regiji.
Posljednji ispraćaj velikog kazališnog meštra, Branka Sušca, koji je njegovao i štitio kreativno nebo
PUF-a, održat će se u četvrtak, 25. 06. 2026. s početkom u 13 sati na Gradskom groblju Pula.







